EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ بدنه

سنگ بدنه دیوار مانند سایر کارهایی می باشد که برای زیبا سازی ساختمان انجام می شود و کاربردهای زیادی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان دارد. همانطور که میدانید دیوارها بخش مهمی از ساختمان می باشند و به نوعی وزن سازه را تحمل می کند. یکی از مسائل مهم انتخاب سنگ برای حیاط، محیط های باز و همچنین دیوارهای بیرونی می باشد زیرا آب و هوا مدام در حال تغییر می باشد و اگر در انتخاب سنگ مناسب دقت نکنید، با گذشت زمان مشکلات نور خورشید و همچنین رطوبت هوا و... موجب از بین رفتن رنگ سنگ و در برخی مواقع جدا شدن آن از دیوار می شود. برای مشاوره برای انتخاب سنگ مناسب با کارشناسان الیت اسلب در تماس باشید.

سنگ بدنه

قیمت سنگ بدنه

در صورتی که شما به دنبال خریداری این سنگ برای نمای داخلی و یا خارجی ساختمان خود هستید، می توانید از میان طرح های متنوع فروشگاه الیت اسلب، طرحی را انتخاب کنید. قیمت سنگ دیوار به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت:
طرح و رنگ سنگ: با توجه به این که سنگ دیوار دارای تنوع نسبتا بیشتری است هر چه متنوع تر و خاص تر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. همچنین هر چه یک سنگ مرغوب تر و خطوط آهکی موجود در سنگ کمتر باشد از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت.
اندازه سنگ: با توجه به کاربرد سنگ های قطر این سنگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر قطر اندازه و ابعاد سنگ نیز تاثیر بسزایی در قیمت این سنگ ها دارد. هر چه سنگ از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد قیمت نیز بیشتر خواهد شد. در صورتی که به دنبال خرید سنگ با قیمت پایین تری هستید می توانید از سنگهای که حاصل تغییر سایز سنگ های کوچک و غیر متعارف است خرید نمایید که دارای قیمت نسبتا ارزان تری هستند.

کیفیت سنگ: پس از این که سنگ مورد آزمایش و آنالیز های شیمیایی و فیزیکی قرار گرفت هر چقدر این سنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد طبیعتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

روش فراوری سنگ: فرایند فراوری سنگ هر چقدر با دقت بیشتری صورت بگیرد سنگ باکیفیت تر، زیباتر و به طبع با قیمت بالاتری خواهید داشت. از فعالیت های که در فراوری سنگ موثر است می توان به نوع اپوکسی، میزان پولیش، نوع بسته بندی، نحوه حمل و نقل و ... اشاره کرد.

قیمت سنگ بدنه

کاربرد سنگ بدنه دیوار

از کاربردهای سنگ دیوار می توان به مواردی مثل: دیوار اتاق خواب، دیوار اتاق نشینمن، دیوار تلویزیون، دیوار شومینه، دیوار آشپزخانه، دیوار حمام و سرویس بهداشتی، … اشاره کرد.
اگر بخواهیم بصورت کلی بیان کنیم برای فضای بیرون سنگ های تراورتن گزینه مناسب تری نسبت به گرانیت، مرمر و مرمریت می باشد. برخی از افراد جنبه های تزئینی سنگ دیوار را در نظر نمی گیرند در صورتی که تزئین دیوار هم در نمای داخلی و هم نمای خارجی بسیار تاثیر گذار می باشد. با توجه به پیشرفته تر شدن تکنولوژی و همچنین افزایش واردات در کشور، سنگ دیوار در کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سنگ گرانیت نطنز
تماس بگیرید
سنگ لاشتر با رگه های سفید
تماس بگیرید
سنگ پله لاشتر
تماس بگیرید
سنگ لاشتر تیشه ای
تماس بگیرید
سنگ لاشتر طوسی
875,000 تومان
سنگ چینی 40x40
32,000 تومان
سنگ مرمریت مشکی
24,000 تومان
سنگ تراورتن 40x40
32,000 تومان
سنگ گرانیت مروارید 40x40
24,000 تومان
نتایج 65 تا 73 از کل 73 نتیجه