EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ بدنه

سنگ بدنه دیوار مانند سایر کارهایی می باشد که برای زیبا سازی ساختمان انجام می شود و کاربردهای زیادی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان دارد. همانطور که میدانید دیوارها بخش مهمی از ساختمان می باشند و به نوعی وزن سازه را تحمل می کند. یکی از مسائل مهم انتخاب سنگ برای حیاط، محیط های باز و همچنین دیوارهای بیرونی می باشد زیرا آب و هوا مدام در حال تغییر می باشد و اگر در انتخاب سنگ مناسب دقت نکنید، با گذشت زمان مشکلات نور خورشید و همچنین رطوبت هوا و... موجب از بین رفتن رنگ سنگ و در برخی مواقع جدا شدن آن از دیوار می شود. برای مشاوره برای انتخاب سنگ مناسب با کارشناسان الیت اسلب در تماس باشید.

سنگ بدنه

قیمت سنگ بدنه

در صورتی که شما به دنبال خریداری این سنگ برای نمای داخلی و یا خارجی ساختمان خود هستید، می توانید از میان طرح های متنوع فروشگاه الیت اسلب، طرحی را انتخاب کنید. قیمت سنگ دیوار به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت:
طرح و رنگ سنگ: با توجه به این که سنگ دیوار دارای تنوع نسبتا بیشتری است هر چه متنوع تر و خاص تر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. همچنین هر چه یک سنگ مرغوب تر و خطوط آهکی موجود در سنگ کمتر باشد از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت.
اندازه سنگ: با توجه به کاربرد سنگ های قطر این سنگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر قطر اندازه و ابعاد سنگ نیز تاثیر بسزایی در قیمت این سنگ ها دارد. هر چه سنگ از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد قیمت نیز بیشتر خواهد شد. در صورتی که به دنبال خرید سنگ با قیمت پایین تری هستید می توانید از سنگهای که حاصل تغییر سایز سنگ های کوچک و غیر متعارف است خرید نمایید که دارای قیمت نسبتا ارزان تری هستند.

کیفیت سنگ: پس از این که سنگ مورد آزمایش و آنالیز های شیمیایی و فیزیکی قرار گرفت هر چقدر این سنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد طبیعتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

روش فراوری سنگ: فرایند فراوری سنگ هر چقدر با دقت بیشتری صورت بگیرد سنگ باکیفیت تر، زیباتر و به طبع با قیمت بالاتری خواهید داشت. از فعالیت های که در فراوری سنگ موثر است می توان به نوع اپوکسی، میزان پولیش، نوع بسته بندی، نحوه حمل و نقل و ... اشاره کرد.

قیمت سنگ بدنه

کاربرد سنگ بدنه دیوار

از کاربردهای سنگ دیوار می توان به مواردی مثل: دیوار اتاق خواب، دیوار اتاق نشینمن، دیوار تلویزیون، دیوار شومینه، دیوار آشپزخانه، دیوار حمام و سرویس بهداشتی، … اشاره کرد.
اگر بخواهیم بصورت کلی بیان کنیم برای فضای بیرون سنگ های تراورتن گزینه مناسب تری نسبت به گرانیت، مرمر و مرمریت می باشد. برخی از افراد جنبه های تزئینی سنگ دیوار را در نظر نمی گیرند در صورتی که تزئین دیوار هم در نمای داخلی و هم نمای خارجی بسیار تاثیر گذار می باشد. با توجه به پیشرفته تر شدن تکنولوژی و همچنین افزایش واردات در کشور، سنگ دیوار در کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سنگ مرمریت سمیرم بژ
565,000 تومان
سنگ زیر پله نجف آباد
225,000 تومان
سنگ راه پله نجف آباد
288,000 تومان
سنگ مرمریت نجف آباد 80*80
450,000 تومان
سنگ مرمریت 40*40 گلدن بلک
550,000 تومان
سنگ چینی 40*40 سفید نیریز
1,000,000 تومان
سنگ مرمریت 80*80 مشکی نجف آباد
400,000 تومان
سنگ مرمریت 80*80 پرشین سیلک
820,000 تومان
سنگ مرمریت دهبید کرم
820,000 تومان
سنگ مرمریت دهبید سفید
تماس بگیرید
سنگ مرمریت پرطاووسی
تماس بگیرید
سنگ تراورتن سفید طرق
تماس بگیرید
سنگ تراورتن رامشه 40 طول
450,000 تومان
سنگ مرمریت نی ریز
1,000,000 تومان
سنگ چینی بیانکو
1,120,000 تومان
سنگ مرمریت لاشتر سابیده
تماس بگیرید
سنگ مرمریت هرسین
تماس بگیرید
سنگ مرمریت امپرادور لایت
تماس بگیرید
سنگ مرمریت امپرادور دارک
تماس بگیرید
سنگ مرمریت گوهره
تماس بگیرید
سنگ مرمریت مارشال
تماس بگیرید
سنگ مرمریت دهبید اسپایدر
725,000 تومان
سنگ تراورتن عباس اباد 40 طول
1,120,000 تومان
سنگ چینی کریستال قروه
تماس بگیرید
سنگ تراورتن سیلور
تماس بگیرید
سنگ چینی سفید سیرجان
تماس بگیرید
سنگ تراورتن دره بخاری 40 طول
450,000 تومان
سنگ چینی مشکی سیرجان
تماس بگیرید
سنگ چینی سفید قروه
تماس بگیرید
سنگ تراورتن حاجی آباد
تماس بگیرید
سنگ چینی الیگودرز
تماس بگیرید
سنگ تراورتن آتشکوه
تماس بگیرید
نتایج 33 تا 64 از کل 73 نتیجه