EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن محصولی است که از چشمه های آهک ساز استخراج می شود. تراورتن از خانواده سنگ های آهک متخلخل می باشد که جزء سنگ های تزئینی است. این سنگ از رسوب کف دریاها، چشمه های آب گرم، رسوبات آب معدنی و رودخانه ها حاصل می شود که به شکل پهنه های وسیع دیده می شود و دارای وزنی بالغ بر 2500 کیلوگرم بر متر مکعب است. سنگ تراورتن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات آب و هوا، باران و برف می باشد. تراورتن دارای تنوع رنگبندی بسیار زیادی است و در طبیعت به رنگ های قرمز، کرم، شکلاتی، زرد، لیمویی، سیلور و گردویی قابل مشاهده است. شما می توانید از این سنگ هم برای نمای داخلی منزل و هم برای نمای بیرونی ساختمان استفاده کنید. رگه هایی که در سنگ تراورتن مشاهده می شود حاصل اختلاف مقدار اکسید آهن در لایه های مختلف تراورتن است که همین امر ظاهر بسیار زیبایی به این محصول می بخشد. نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که در صورت برش سنگ در امتداد رگه ها این سنگ به شکل بی موج و در صورت برش سنگ در مخالف جهت رگه ها، ترارورتن موج دار بوجود خواهد آمد.

سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن با توجه به مزیت های بسیار زیادی که دارد از بهترین گزینه ها برای استفاده در نمای ساختمان می باشد. قیمت سنگ تراورتن به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع، رنگ، برش، ضخامت، سورت و نحوه فراوری از عواملی است که مستقیما در قیمت این محصولات تاثیر گذار هستند. سنگ تراورتن از نمونه محصولات با قیمت مناسب می باشد که می توان آن ها را در دسته سنگ های لوکس و مقرون به صرفه قرار داد. با در نظر گرفتن این که تراورتن از نمونه سنگ های تولید داخل می باشد و می توان آن را از معادن استان های مختلف کشور تهیه و در اختیار مصرف کننده قرار داد، دارای قیمت نسبتا پایین و به صرفه ای است. از عوامل دیگری که در قیمت سنگ تراورتن موثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود امواج در سنگ ها
  • رنگ سنگ
  • درجه کیفیت سنگ
  • آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ
  • میزان تخلل در سنگ
  • قطر سنگ
  • طول و عرض سنگ
  • نحوه فرآوری سنگ
  • نوع برش سنگ
  • و ....

قیمت سنگ تراورتن

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن

رنگ سنگ های تراورتن هرچقدر روشن تر و شفاف تر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. از محبوب ترین انواع سنگ تراورتن می توان به تراروتن سفید رگه دار اشاره کرد که از انواع گران این محصولات نیز محسوب می شوند. از محبوب ترین معادنی که در حال حاضر به استخراج سنگ تراورتن مشغول هستند معدن سنگ عباس آباد است. با توجه به مقاومت بالای سنگ های تراورتن، ظاهر زیبا، رنگ ثابت و .... به عنوان نمای ساختمان نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن به مواردی که در بالاتر نیز به آن اشاره کردیم بستگی دارد. الیت اسلب برای سهولت فرایند خرید مشتریان اقدام به فروش اینترنتی این محصولات نموده است شما می توانید برای خرید این محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند خرید یاری کنند.

سنگ تراورتن کرم تکاب40 طول
388,000 تومان
سنگ تراورتن سیلور تکاب 40 طول
400,000 تومان
سنگ شیاردار کات بروکن 40 طول
350,000 تومان
سنگ تراورتن کمشچه 40 طول
520,000 تومان
سنگ تراورتن طرح چوب 40 طول
275,000 تومان
سنگ تراورتن سفید طرق
تماس بگیرید
سنگ تراورتن کرم طرق 40 طول
388,000 تومان
سنگ تراورتن رامشه 40 طول
450,000 تومان
سنگ تراورتن سیلور تکاب
820,000 تومان
سنگ تراورتن قرمز آذرشهر
تماس بگیرید
سنگ تراورتن عباس اباد 40 طول
1,120,000 تومان
سنگ تراورتن شکلاتی کاشان 40 طول
288,000 تومان
سنگ تراورتن سیلور
تماس بگیرید
سنگ تراورتن دره بخاری 40 طول
450,000 تومان
سنگ تراورتن حاجی آباد
تماس بگیرید
سنگ تراورتن آتشکوه
تماس بگیرید
سنگ تراورتن 40x40
32,000 تومان
نتایج 1 تا 17 از کل 17 نتیجه

سوالات متدوال سنگ تراورتن

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن چقدر است؟
سنگ تراورتن از معادن مختلفی استخراج می شود و قیمت آن با توجه به معدن استخراج شده متفاوت است. جهت اطلاع از لیست قیمت سنگ تراورتن به سایت الیت اسلب مراجعه نمایید.
آیا می توان از سایت الیت اسلب برای خرید اینترنتی سنگ تراورتن اقدام کرد؟
الیت اسلب برای سهولت فرایند خرید مشتریان اقدام به فروش اینترنتی سنگ تراورتن نموده است. شما می توانید برای خرید این محصولات با کارشناسان سایت الیت اسلب تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند خرید یاری کنند.