EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ مرمریت

سنگ مرمریت از زیباترین و پرکاربرد ترین سنگ های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد که سال های زیادی است در کشور ما در طرح و رنگ های مختلف یافت می شود. سنگ مرمریت از دسته سنگ های دگرگونی محسوب می شود که با توجه به خلل کمتری که دارد در مقایسه با سنگ تراورتن مقاومت نسبی و وزن بیشتری دارد. با توجه به ویژگی های ساختاری که این سنگ دارد، عموما در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. منازلی که فضای بزرگتری دارند و به دنبال دکوراسیون داخلی لاکچری برای منزل خود هستند استفاده از این سنگ توصیه می شود.

سنگ مرمریت

قیمت سنگ مرمریت

سنگ مرمریت با توجه به پیشرفته تر شدن تکنولوژی و افزایش واردات در کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. در صورتی که شما به دنبال خریداری این سنگ برای دکوراسیون داخلی منازلتان هستید می توانید از میان طرح های متنوع این سنگ طرحی را انتخاب کنید. قیمت سنگ مرمریت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.
کیفیت سنگ مرمریت: پس از این که سنگ مرمریت مورد آزمایش و آنالیز های شیمیایی و فیزیکی قرار گرفت هر چقدر این سنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد طبیعتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.
طرح و رنگ سنگ مرمریت: با توجه به این که سنگ مرمریت دارای تنوع نسبتا بیشتری است هر چه متنوع تر و خاص تر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. همچنین هر چه یک سنگ مرمریت مرغوب تر و خطوط آهکی موجود در سنگ کمتر باشد سنگ مرمریت از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت.

روش فراوری سنگ مرمریت: فرایند فراوری سنگ مرمریت هر چقدر با دقت بیشتری صورت بگیرد سنگ باکیفیت تر، زیباتر و به طبع با قیمت بالاتری خواهید داشت. از فعالیت های که در فراوری سنگ موثر است می توان به نوع اپوکسی، میزان پولیش، نوع بسته بندی، نحوه حمل و نقل و ... اشاره کرد.
اندازه سنگ مرمیت: با توجه به کاربرد سنگ های مرمریت قطر این سنگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر قطر اندازه و ابعاد سنگ نیز تاثیر بسزایی در قیمت این سنگ ها دارد. هر چه سنگ از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد قیمت نیز بیشتر خواهد شد. در صورتی که به دنبال خرید سنگ مرمریت با قیمت پایین تری هستید می توانید از سنگهای مرمریت که حاصل تغییر سایز سنگ های کوچک و غیر متعارف است خرید نمایید که دارای قیمت نسبتا ارزان تری هستند.

قیمت سنگ مرمریت

لیست قیمت سنگ مرمریت

با توجه به این که قیمت سنگ مرمریت برای طرح، رنگ و اندازه های مختلف متفاوت می باشد الیت اسلب برای ایجاد سهولت در فرآیند خرید مشتریان اقدام به نمایش لیست قیمت سنگ مرمریت در این صفحه نموده است. شما می توانید در این صفحه تمام محصولات موجود در دسته سنگ مرمریت را مشاهده نمایید و با کلیک روی هر محصول جزئیات، تصویر و قیمت محصولات را مشاهده نمایید. سنگ مرمریت از سنگ های پرکاربرد در فضا و نماهای داخلی، سرویس بهداشتی، پله های داخلی ساختمان ها، دیواره داخلی و مصنوعات سنگی است. در صورتی که برای خرید محصولات مد نظرتان نیاز به دریافت راهنمایی های قبل از خرید دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا فرایند خرید به بهترین صورت انجام پذیرد.

سنگ مرمریت 40*40 گلدن بلک
550,000 تومان
سنگ مرمریت 80*80 مشکی نجف آباد
400,000 تومان
سنگ مرمریت 80*80 پرشین سیلک
820,000 تومان
سنگ مرمریت دهبید کرم
820,000 تومان
سنگ مرمریت دهبید سفید
تماس بگیرید
سنگ مرمریت پرطاووسی
تماس بگیرید
سنگ مرمریت نی ریز
1,000,000 تومان
سنگ مرمریت لاشتر سابیده
تماس بگیرید
سنگ مرمریت هرسین
تماس بگیرید
سنگ مرمریت امپرادور لایت
تماس بگیرید
سنگ مرمریت امپرادور دارک
تماس بگیرید
سنگ مرمریت گوهره
تماس بگیرید
سنگ مرمریت مارشال
تماس بگیرید
سنگ مرمریت دهبید اسپایدر
725,000 تومان
سنگ لاشتر با رگه های سفید
تماس بگیرید
سنگ پله لاشتر
تماس بگیرید
سنگ لاشتر تیشه ای
تماس بگیرید
سنگ لاشتر طوسی
875,000 تومان
سنگ مرمریت مشکی
24,000 تومان
نتایج 33 تا 51 از کل 51 نتیجه

سوالات متدوال سنگ مرمریت

برای خرید سنگ مرمریت از سایت الیت اسلب باید چه اقدامی انجام داد؟
در صورتی که برای خرید محصولات مد نظرتان نیاز به دریافت راهنمایی های قبل از خرید دارید می توانید با کارشناسان الیت اسلب تماس حاصل فرمایید تا فرایند خرید به بهترین صورت انجام پذیرد.
لیست قیمت سنگ مرمریت به صورت کامل در سایت الیت اسلب موجود است؟
با توجه به این که قیمت سنگ مرمریت برای طرح، رنگ و اندازه های مختلف متفاوت است، سایت الیت اسلب برای ایجاد سهولت در فرآیند خرید مشتری های خود، اقدام به نمایش لیست قیمت سنگ مرمریت در این صفحه نموده است.