EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ عباس آباد

سنگ عباس آباد را می توان به جرات یکی از مشهور ترین سنگ های کشور دانست که همانند آن را حتی در نمونه های خارجی کمتر می توان دید. میزان استفاده از این سنگ با توجه به تنوع سورت، تراکم عالی و ساب پذیری بالا بسیار زیاد است. وجود این ویژگی ها موجب شده است تا این سنگ در موارد مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. از نمونه های معروف سنگ عباس آباد، سنگ تراورتن آن است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

سنگ عباس آباد

خرید اینترنتی سنگ عباس آباد

 سنگ تراورتن عباس آباد به طور عمده در ابعاد 40 متر به صورت طولی سابیده می شود. فرایند برش سنگ به هر دو صورت موج دار و بدون موج انجام می شود اما با توجه به این که این سنگ اغلب در نما های رومی و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد به شکل بدون موج فراوری می شود. طیف رنگی که سنگ های عباس آباد دارند از رنگ کرمی شروع و به رنگ سفید و روشن نزدیک می شوند. این سنگ ها هر چه طیف رنگی روشن تری داشته باشند قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. دسته بندی و نام گذاری سنگ های عباس آباد با توجه به طرح و رنگ آن ها صورت می گیرد.

قیمت سنگ عباس آباد

قیمت سنگ عباس اباد

یکی از امکاناتی که سایت فروشگاهی الیت اسلب برای مشتریان خود فراهم کرده است امکان خرید اینترنتی سنگ عباس آباد است. شما می توانید به صورت اینترنتی و در کمترین زمان ممکن نسبت به خرید اینترنتی این محصول اقدام کنید. قیمت سنگ عباس آباد به عواملی همچون سورت، کیفیت فراوری، متراژ، ضخامت و رنگ بستگی دارد. بنابراین می توان گفت که قیمت این سنگ ها دارای بازه یکسانی نیستند.

سنگ تراورتن عباس اباد 40 طول
1,120,000 تومان
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه