EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سنگ کابینت

 سنگ کابینت یکی از موارد مهم در زیبا نشان داده شدن کابینت ها و همچنین آشپزخانه می باشد. همانطور که می دانید کابینت یکی از ملزومات مهم آشپزخانه می باشد که باید به صورت درست و هماهنگ انتخاب شود چون تاثیر زیادی بر زیبایی و روحیه شما خواهد داشت. فارغ از انتخاب صحیح جنس، رنگ ومدل کابینت، انتخاب سنگ روی کابینت دارای اهمیت زیادی می باشد چون بیشترین فعالیت های روزمره در آشپزخانه بر روی سنگ کابینت یا به اصطلاح کانترتاپ انجام می شود.

سنگ کابینت

قیمت سنگ کابینت

در صورتی که شما به دنبال خریدن سنگ کابینت خوب هستید، می توانید از میان طرح های متنوع فروشگاه الیت اسلب، طرح مد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت سنگ کابینت به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:
طرح و رنگ سنگ: با توجه به این که سنگ کابینت دارای تنوع طرح و رنگ زیادی است هر چقدر سنگ متنوع تر و خاص تر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.
روش فرآوری سنگ: فرایند فراوری سنگ هر چقدر با دقت بیشتری صورت بگیرد سنگ باکیفیت تر، زیباتر و به طبع با قیمت بالاتری خواهد داشت. از فعالیت های که در فراوری سنگ موثر است می توان به نوع اپوکسی، میزان پولیش، نوع بسته بندی، نحوه حمل و نقل و ... اشاره کرد.
اندازه سنگ: با توجه به کاربرد سنگ های قطر این سنگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر قطر اندازه و ابعاد سنگ نیز تاثیر بسزایی در قیمت این سنگ ها دارد. هرچقدر سنگ از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. در صورتی که به دنبال خرید سنگ با قیمت پایین تری هستید می توانید از سنگهای که حاصل تغییر سایز سنگ های کوچک و غیر متعارف است خرید نمایید که دارای قیمت نسبتا ارزان تری هستند.
کیفیت سنگ: پس از این که سنگ مورد آزمایش و آنالیز های شیمیایی و فیزیکی قرار گرفت هر چقدر این سنگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد طبیعتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

قیمت سنگ کابینت

سنگ روی کابینت

برای سنگ روی کابینت میتوانید از انواع سنگ های مثل: سنگ کورین، سنگ کوارتز، سنگ مرمر، سنگ گرانیت و... استفاده کنید. برای اپن و کابینت آشپزخانه بهتر است سنگی را انتخاب کنید که بادوام باشند تا در برابر سایش و... در زمان پخت و پز و سرما و گرما مقاومت کنند . با توجه به بالا بودن تنوع این محصولات می توانید با کارشناسان فروشگاه اسلب جهت مشاوره تماس بگیرید و از تجربیات کارشناسان بهره مند شوید.


سنگ گرانیت اپن
سنگ روی کابینت قهوه ای
تماس بگیرید
سنگ روی کابینت کرم
تماس بگیرید
سنگ روی کابینت سفید
تماس بگیرید
سنگ کابینت گرانیت سبز جنگلی
تماس بگیرید
سنگ کابینت مشکی
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه