EN / العربیه
سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

مجموعه الیت اسلب با سال ها تخصص در زمینه عرضه محصولات و مشتقات تولیدی صنعت سنگ، در قلب تپنده این صنعت، اصفهان، اینک فصل نویی را در عرصه ارائه محصولات و خدمات صنعت سنگ، توامان با شیوه ای نو آورانه در بستر وب و در قالب یک فروشگاه اینترنتی جامع و پویا، با هدف رفع نیاز های مخاطبان این دسته از محصولات در سطح کشور، پیش گرفته است. این خدمات به صورت یکپارچه شامل مشاوره در زمینه انتخاب محصول متناسب با نیاز خریدار، شرایط منطقه مورد استفاده، تنوع و بازه کیفیتی و در نهایت ارسال سفارش با رعایت کلیه اصول و ضوابط حمل در هر نقطه از کشور، می باشد.

تولید و مصرف سنگ های تزیینی و نما در ایران، دارای قدمت طولانی است، آثار به جا مانده از مصرف چنین سنگ هایی در تخت جمشید، پاسارگاد و بسیاری از بناهای اسلامی تا امروز در سراسر کشور پراکنده و مشهود است. همچنین پراکنگی معادن سنگ در سطح کشور موجب شده که تنوع بسیار مطلوبی از انواع و اقسام سنگ های تولیدی به دست آید.
از طرفی با گسترش فرهنگ ارائه خدمات و محصولات در بستر وب و تمایل کاربران و مصرف کنندگان به حضور در این فضا، تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات را به این سمت سوق داده است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت ارائه محصولات و خدمات خود به درک عمیق تری از نیازهای مخاطبان خود دست یابند.